+982172147 09121592222
کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر کمالی
سابسیژن

سابسیژن

مدت زمان مطالعه : ۱ دقیقه

از جمله مهم ترین اقداماتی که افراد مخصوصا زنان و دختران برای افزایش زیبایی پوست خود انجام می دهند این است که برای کاهش محل زخم ها یا جوش های صورت خود به انجام روش های مختلف زیبایی می پردازند.

مهم ترین سوالی که از سوی زنان پرسیده می شود این است که بهترین روش برای از بین بردن محل زخم و اکنه و غیره کدام است؟ در ادامه نوشتاری که در پیش رو دارید برآنیم که یکی از مهم ترین روش هایی که در زمینه بهبود وضعیت پوستی و کاهش التهابات و چروک های پوستی انجام می شود را معرفی کنیم.

سابسیژن روشی است که در طول سال های اخیر علاقه مندان و طرفداران زیادی پیدا کرده است. البته این روش با آثار مطلوب و مثبتی که از خود به جای گذاشته است توانسته است خود را در حوزه زیبایی به اثبات برساند و افراد زیادی را به سوی خود جلب کند.

فهرست مطالب

سابسیژن چگونه انجام می شود؟

در این روش با بکار گیری سوزن هایی مخصوص می توانند در بافت هایی که دچار مشکل شدند نفوذ کنند و در این نواحی تغییراتی را حاصل کنند.

البته پیش از آنکه روند سابسیژن اغاز شود از انواع بیحس کننده های موضعی استفاده می شود تا از بروز هرگونه درد و ناراحتی برای افراد جلوگیری شود، برای روند سابسیژن از انواع سوزن ها استفاده می شود. اما مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که تکنیکی که در جریان سابسیژن بکار گرفته می شود مهم تر از نوع سوزنی است که استفاده می شود، بنابراین زمانی که برای انجام سابسیژن اقدام می کنید نوع سوزن مد نظر شما نباشد بلکه به تکنیک بکارگرفته شده از سوی پزشک دقت کنید.

مزایای سابسیژن کدامند؟

این روش زیبایی پوست اثار مثبت غیر قابل انکاری را در پی دارد. از جمله مهم ترین این آثار از این قرار است:

–  درمان چین و چروک های پوستی در ناحیه صورت
–  درمان محل اسکار و محل زخم
–  درمان جای جوش؛ افرادی که در ناحیه صورت شان جوش داشتند و محل آن باقی مانده است می توانند با سابسیژن به درمان و بهبود وضعیت پوستی خود بپردازند.
–  این روش درمانی در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و ثمر بخشی می تواند در خدمت افرادی که به این روش درمانی نیاز دارند قرار گیرد.

– بدون درد و ناراحتی خواهد بود زیرا که از بیحس کننده های موضعی استفاده می شود.

راه های ارتباطی با کلینیک زیبایی و لیزر دکتر کمالی

شماره تماس : ۰۲۱۷۲۱۴۷

آدرس مطب : تهران ،خیابان ولیعصر ، بالاتر از فرشته ، خیابان خیام ، خیابان کامران ، پلاک ۸ ، زنگ ۱۲ ، طبقه چهارم

پیج اینستاگرام کلینیک زیبایی دکتر کمالی

 

آیا سابسیژن خطرناک است؟

از مهم ترین نکاتی که باید در این زمینه عنوان کنیم این است که سابسیژن این روزها برای طیف گسترده ای از زنان انجام می شود، تا کنون گزارشی مبنی بر این که سابسیژن عارضه ها و مشکلاتی در پی داشته است دریافت نکرده ایم. بنابراین می توانید بدون این که نگران باشید برای انجام سابسیژن اقدام کنید و از نتایج مثبت آن بهره مند شوید، البته این مساله در نظر داشته باشید که سابسیژن همچون سایر روش های درمانی عارضه هایی را در پی خواهد داشت که موقتی و طبیعی است. مثل کبودی و تورم که بعد از گذر مدت زمانی کوتاه به راحتی از بین می رود.

نتیجه گیری

علیرغم این که روش سابسیژن روشی مطمئن و بی خطر است اما باید حتما از سوی متخصصینی انجام شود که در این زمینه از مهارت های عملی خوبی برخوردار هستند، بنابراین در هنگام انتخاب مرکز یا متخصصی که قرار است این اقدام را برای شما انجام دهد بهتر است که نهایت دقت را داشته باشید.
در سطح تهران شاهد فعالیت کلینیک های زیبایی موفقی هستیم که در زمینه انجام سابسیژن بسیار تخصصی و حرفه ای عمل می کنند، با این حال در این زمینه دغدغه ای نخواهیم داشت و با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر دکتر کمالی می توان به انجام سابسیژن پرداخت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]