+982172147 09121592222
کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر کمالی
هیر فیلر چیست

هیر فیلر Dr. CYJ

هیرفیلر DR.CYJ یک روش درمانی است که  باعث احیای پوست سر و فولیکول‌های مو می‌شود تا رشد مو را تحریک کند. این فیلر مو از جمله راه‌حل‌های انقلابی برای مقابله با مشکلات ریزش مو است.از این فیلر معمولاً برای درمان موهای نازک، لاغر و آسیب دیده استفاده می‌شود. این محصول معمولاً توسط پزشکان پوست و مو به عنوان یک راهکار درمانی برای مشکلات مو توصیه می‌شود.
به طور خلاصه، هیرفیلر DR.CYJ دارای مزایا و خصوصیات زیر است:
پرکننده مو: این فیلر با استفاده از اسید پپتید هیالورونیک، موها را به داخل فولیکول‌های مو آسیب می‌رساند و باعث افزایش تعداد موها، ضخامت و قدرت آنها می‌شود.
معکوس کننده ریزش مو: برای افرادی که با ریزش مو مواجه هستند، هیرفیلر DR.CYJ تضمین می‌کند که روند ریزش مو متوقف شده و موها به نظر پرتر می‌آیند.
مناسب برای مردان و زنان: ریزش مو در مردان بیشتر از زنان است، و این روش درمانی برای هر دو جنس مناسب است.
نتایج سریع: نتایج این درمان با اولین جلسه قابل مشاهده است و با جلسات بعدی، رشد مو تسریع می‌یابد.

هیر فیلر چیست؟

هیر فیلر یک روش درمانی برای تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو بشمار می‌رود که از طریق تزریق یک‌سری مواد تقویت کننده به پوست سر انجام می‌گیرد. استفاده از روش تزریق هیر فیلر طی چند جلسه باعث پرپشت‌ و ضخیم‌تر شدن موها می‌شود. روش هیر فیلر در مقایسه با روش‌های دیگر مانند میکروپیگمنتیشن پوست سر، مزوتراپی، پروتئین درمانی مو و … تأثیرگذاری سریع‌تری داشته و سبب بهبود استحکام مو، آب‌رسانی و افزایش حجم مو در کمترین زمان می‌گردد.

هیر فیلر DR.CYJ و نقش آن در تقویت مو

هیر فیلر DR.CYJ یک محصول تزریقی جدید با قدرت اثرگذاری بالا برای رفع ریزش مو و رشد مجدد مو با درمان پوست سر آسیب‌دیده طراحی شده است. این محصول حاوی فرمول منحصر به فردی متشکل از اسید هیالورونیک، کراتین، روغن آرگان، زانتالین و یک مجموعه پپتیدی از Decapeptide-28، Oligopeptide-71، Octapeptide-2 و غیره است. هیر فیلر DR.CYJ سبب درخشندگی و استحکام ساقه مو و افزایش سلامت فولیکول‌های مو شده و از ریزش آن جلوگیری می‌کند.

هیر فیلر DR.CYJ از طریق ریز تزریق به لایه درم پوست سر، آسیب بافت زیر جلدی ناشی از عوامل مختلف مانند اثرات شیمیایی، فیزیکی و تروماتیک را هدف قرار می‌دهد. انجام این روش نسبتاً سریع بوده، حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و در مقایسه با مزوتراپی با تعداد تزریق کمتر و حداقل درد همراه است. این روش تقویت مو، برای مردان و زنان بالای ۱۸ سال مناسب است و لازم است توسط متخصصان آموزش‌دیده در زمینه پزشکی زیبایی انجام شود. همان‌طور که گفته شد ترکیب منحصربه‌فرد هیر فیلر DR.CYJ (پپتیدها و اسید هیالورونیک موجود درآن) به‌طور خاص مشکلات پوست سر آسیب‌دیده را هدف قرار می‌دهد و اثری طولانی مدت برای بهبود پوست سر، ریزش مو و ترمیم ریشه مو ارائه می‌دهد.

عملکرد و مزایای تزریق هیر فیلر DR.CYJ

همان‌طور که گفته شد، تزریق هیر فیلر DR.CYJ دارای فواید بسیاری برای افراد دارای مشکل ریزش مو می‌باشد. هیر فیلر باعث مهار ریزش مو، تحریک رشد مو، افزایش تراکم و ضخامت مو، احیای فولیکول‌های مو و تحریک گردش خون در پوست سر و هیدراتاسیون خون می‌گردد. عملکرد هیر فیلر DR.CYJ در موارد مختلف به شرح زیر است:

تحریک رشد مو: هیر فیلر DR.CYJ با تقویت عملکرد بتا کاتنین و همچنین تحریک فعال شدن سلول‌های بنیادی، باعث افزایش بیان ژن‌هایی می‌شود که در رشد مو نقش دارند.

مهار آلوپسی یا طاسی منطقه‌ای سر: تزریق هیر فیلر DR.CYJ از طریق مهار عوامل اصلی ریزش مو همچون BMP4 و DKK-1 می‌تواند با طاسی منطقه‌ای سر یا ریزش سکه‌ای مو مقابله کند.

آنتی اکسیدان: هیر فیلر DR.CYJ بر آسیب‌های ناشی از اشعه‌های خطرناک، استرس و هر عامل محیطی دیگری که سبب ریزش مو می‌شود، غلبه نموده و به‌عنوان یک آنتی‌اکسیدان باعث حفاظت مو در برابر این عوامل می‌شود.

تحریک رگ‌زایی: هیر فیلر DR.CYJ به‌عنوان یک محرک آنژیوژنز یا رگ‌زایی عمل کرده و با افزایش خون‌رسانی و مواد مغذی بیشتر به ریشه مو، باعث تقویت فولیکول مو و افزایش تولید آن‌ها می‌گردد.

مراحل تزریق هیر فیلر DR.CYJ

تزریق هیر فیلر DR.CYJ شامل یک سری مراحل برای جوان‌سازی و تقویت مو، تحریک رشد و بهبود سلامت کلی مو است. قبل از هرگونه اقدام برای تزریق هیر فیلر DR.CYJ ابتدا پزشک یک بررسی کامل برای ارزیابی نوع مو و آسیب‌های موجود انجام می‌دهد تا متناسب با نوع آسیب، مؤثرترین روش درمان را به فرد پیشنهاد دهد. فرایند تزریق هیر فیلر DR.CYJ شامل مراحل زیر است:

آماده‌سازی: قبل از تزریق هیر فیلر، پوست سر تمیز می‌شود و در صورت نیاز از یک کرم بی‌حس‌کننده موضعی برای به حداقل رساندن درد ناشی از تزریق به پوست سر استفاده می‌شود.

تزریق: محلول هیر فیلر DR.CYJ، با استفاده از یک سوزن نازک به پوست سر تزریق می‌شود. مقدار و تعداد دفعات تزریق به میزان ریزش مو و نتایج مطلوب بعد از هر جلسه، بستگی دارد. پس از انجام تزریق، ممکن است سوزش خفیف، قرمزی یا تورم در پوست سر رخ دهد که معمولاً در عرض چند ساعت تا چند روز برطرف می‌شود.

در خصوص نحوه نگهداری محلول هیر فیلر DR.CYJ باید بین ۲ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد، دور از حرارت قرار داده شود. قبل از استفاده ازنظر هرگونه حساسیت و آسیب احتمالی بررسی شود.

پروتکل درمانی توصیه شده برای هیر فیلر DR.CYJ معمولاً شامل ۴ جلسه (هر ۲ هفته یک‌بار) است. پس از اتمام این ۴ جلسه، به‌منظور حفظ نتایج مطلوب و تأثیرگذاری بیشتر، یک جلسه تزریق ماهانه برای ۳-۶ ماه بعدی توصیه می‌شود. درصورتی‌که این پروتکل به درستی و در زمان‌های مشخص شده انجام گیرد، رشد مجدد مو در عرض ۲ ماه صورت خواهد گرفت.

مراحل تزریق هیر فیلر

میزان تأثیرگذاری هیر فیلر DR.CYJ بر تقویت مو

تأثیر درمان ریزش مو و تقویت مو با تزریق هیر فیلر DR.CYJ در افراد مختلف متفاوت است. به‌طور میانگین میزان اثربخشی این روش، می‌تواند تا یک سال قابل مشاهده باشد. بر این بازه زمانی، برحسب میزان و شدت ریزش مو و میزان احیای فولیکول مو، دوره درمان با هیر فیلر DR.CYJ می‌تواند تکرار شود. استفاده از کوکتل‌های مو با روش مزوتراپی در طی دوره درمان و پس از تزریق هیر فیلر DR.CYJ می‌تواند تأثیرگذاری این روش را بیشتر کند.

اولین جلسه تزریق هیر فیلر DR.CYJ صرفاً باعث مهار و کاهش ریزش مو شده و تأثیرگذاری بر احیای فولیکول مو در جلسات بعدی تزریق آغاز می‌شود. از جلسات دوم به بعد به دلیل تأثیر هیر فیلر بر تحریک گردش خون، شاهد تسریع روند رشد موهای بیشتر، ضخیم‌تر و مقاوم‌تر خواهید بود.

موارد استفاده و منع استفاده از هیر فیلر DR.CYJ

افرادی می‌توانند تزریق هیر فیلر DR.CYJ انجام دهند که موهای نازک و ضعیفی دارند؛ از ریزش بیش‌ازحد مو رنج می‌برند؛ کسانی که پیوند مو انجام داده‌اند و می‌خواهند باعث افزایش بقا آن و تقویت موهای خود شوند؛ کسانی که مبتلا به بیماری آلوپسی غیر اسکار هستند و می‌خواهند در کنار روش‌های درمانی دیگر از این روش نیز برای تاثیرگذاری بیشتر استفاده نمایند؛ اما تزریق هیر فیلر DR.CYJ در مواردی دارای منع استفاده است. از جمله برای افرادی که نسبت به اسید هیالورونیک حساسیت دارند. برای خانم‌های باردار یا شیرده توصیه نمی‌شود؛ افرادی که داروهای ضد انعقاد یا رقیق‌کننده خون مصرف می‌کنند؛ همچنین افرادی با سیستم ایمنی ضعیف یا تحت درمان با داروهای تقویت‌کننده سیستم ایمنی بهتر است از تزریق فیلر مو اجتناب کنند. افرادی که دچار عارضه التهاب پوست سر هستند نیز در گروه منع استفاده از هیر فیلر قرار دارند.

هیرفیلر DR.CYJ چقدر ماندگاری دارد ؟

ماندگاری هیرفیلر DR.CYJ بستگی به عوامل مختلفی دارد از جمله نوع پوست، نحوه تزریق، و فعالیت فیزیکی فرد. معمولاً، ماندگاری هیرفیلر DR.CYJ حدود ۶ تا ۱۲ ماه می‌باشد. این مدت ممکن است بر اساس شرایط فردی متغیر باشد و بهتر است با پزشک معالج خود مشورت کنید تا مدت ماندگاری را به درستی برآورد کنید.

نتایج مورد انتظار هیر فیلر DR.CYJ چیست ؟

استفاده از هیرفیلر DR.CYJ می‌تواند به نتایج مثبتی برای موها منجر شود. این محصول معمولاً برای تقویت و ضخامت بخشیدن به موها استفاده می‌شود و میتواند نتایج زیر را به همراه داشته باشد:

  1. افزایش ضخامت موها: استفاده از هیرفیلر DR.CYJ می‌تواند به افزایش ضخامت موها کمک کند و موهای نازک و ضعیف را تقویت کند.
  2. تقویت رشد موها: ترکیبات موجود در هیرفیلر DR.CYJ می‌توانند به تحریک رشد موها کمک کنند و موهای سالم‌تر و قوی‌تری را تولید کنند.
  3. کاهش آسیب موها: استفاده از هیرفیلر DR.CYJ می‌تواند به کاهش آسیب موها، مانند شکنندگی و خشکی، کمک کند.
  4. افزایش لطافت و شادابی موها: مواد موجود در هیرفیلر DR.CYJ ممکن است باعث افزایش لطافت و شادابی موها شود.

برای دستیابی به بهترین نتایج، مشورت با پزشک متخصص پوست و مو و دنبال کردن راهنمایی‌های مربوط به استفاده از هیرفیلر DR.CYJ اهمیت دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]