کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر دکتر کمالی

رفع افتادگی پلک
مدت زمان مطالعه : ۱ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 4.6]

رفع افتادگی پلک با دستگاه پلاسماپلکسر

پلکهای شما که دو برابر نازک‌تر از پوست بدن شما هستند، کارهای بسیار مهمی برای شما انجام می‌دهند:

– آنها چشم شما را از خشکی، ورود اجسام خارجی و فشار بیش از حد محافظت می‌کنند.

– در حین خواب، پلک‌های شما به طور مساوی در اطراف چشمانتان اشک پخش می‌کنند تا گرد و غبار را از بین ببرند.

– پلک فوقانی شما به عضلاتی متصل است که به نگه داشتن آن در محل کمک کرده و آن را به سمت بالا و پایین حرکت می دهد تا چشم شما را بپوشاند. یک عضله پشتیبان کوچکتر به این روند کمک می کند.

– علاوه بر این ، یک عضله زیر پوست ابرو شما کار می‌کند تا پلک های شما از بالا جمع شود. ضعف یا آسیب در هر یک از این عضلات یا تاندونهای آنها می‌تواند باعث افتادگی پلک شما شود.
– افتادگی در هر جای بدن به عنوان پتوز شناخته می‌شود، که از کلمه یونانی “سقوط” ناشی می‌شود. در پلک، بلفاروپتوز نامیده می شود.

– با افزایش سن، پوست شما به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و شروع به ریزش می کند، اما این اثر در چهره شما – به ویژه در اطراف چشم – مشهود است.

– افتادگی پلک در زیبایی چهره شما تاثیرگذار است برای از بین بردن این افتادگی دو روش وجود دارد روش اول جراحی پلک است که بسیاری از آن می‌ترسند‌ زیرا هر عمل جراحی می‌تواند دارای عوارض باشد و این عمل هم مستثنی نیست.

 

راه های ارتباطی با کلینیک زیبایی و لیزر دکتر کمالی

شماره تماس : ۰۲۱۷۲۱۴۷

آدرس مطب : تهران ،خیابان ولیعصر ، بالاتر از فرشته ، خیابان خیام ، خیابان کامران ، پلاک ۸ ، زنگ ۱۲ ، طبقه چهارم

پیج اینستاگرام کلینیک زیبایی دکتر کمالی

 

روش دوم رفع افتادگی پلک روش غیر جراحی است این روش با دستگاه پلاسما پلکسر با بی‌حسی انجام می‌شود، پلکسر روشی دقیق است که به بافت‌های اطراف آسیب نمی‌زند به همین علت برای رفع افتادگی پلک یک گزینه عالیست این روش از طریق ایجاد یک سری نقاط کوچک روی پوست باعث انقباض و سفت شدن پوست می‌شود.

– فرایند درمان حدودا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و اثر آن روی پوست همان‌طور که گفته شد به صورت نقاط کوچک برای مدت ۵ تا ۷ روز باقی خواهد ماند و بعد از آن کاملا از بین خواهد رفت با توجه به نیاز و شرایط پوست تعداد جلسات درمان توسط پزشک تعیین می‌شود اما به طور کلی تعداد جلسات بین ۲ تا ۴ جلسه می‌باشد.

  • نوامبر 4, 2019
  • |
  • بدون دیدگاه
برچسب ها :